O nás.

[wooslider slide_page=”aboutus” slider_type=”slides” limit=”5″]

O nás

“Nahé vína” je spolok priateľov prírodných, autentických vín zameraný na propagáciu, predaj a distribúciu “nahých vín”. Teda vín, ktoré sú také, ako ich príroda stvorila.

Sme nadšenci. Máme radi poctivé osobité vína, ktoré majú charakter. Držíme sa kréda: “Dôveruj vínu a prírode, nesnaž sa ju ovládnuť, ostatné príde samo!”.

Paradoxom je, že v dobe, keď nám záleži na tom čo jeme, pijeme k tomu konvenčné, pretechnologizovane vína. Jednoducho k slow food pijeme fast wine. Preto sme sa rozhodli venovať sa distribucii prírodných vín z celého sveta, aby sme Vám mali možnosť ponúknuť poctivé víno nepodliehajúce módnym trendom.

Jednoducho vína s charakterom, v ktorých je pečať terroiru, ročníka a vinárovej vízie a kreativity. Takéto vína Vám chceme ponúkať, pretože nás bavia.

Vinárov, ktorých predávame (ponúkame/máme v ponuke) poznáme osobne a pozorne sledujeme akým spôsobom a čo robia či už vo vinohrade alebo pivnici. Samozrejme distribujeme len vína bez chémie od poctivých vinárov z Talianska, Francúzska, Slovinska, Rakúska, Maďarska, Číech a samozrejme venujeme sa aj slovenským vínam. V našej ponuke nájdete vína biele, červené, ružové, oranžové /víno z bielych odrôd mecerované na šupkách/, bez síry a aj pet-nat /Pétillant-naturel (natural sparkling)/, rustikalna verzia šumivých vin.

Čo ponúkame

Pre vínomilcov, ktorí radi objavujú, ponúkame našu bedničku, ktorú pravidelne vyskladávame z noviniek a z vín, ktoré nám zachutia na rôznych prehliadkach prírodných vín. Druhá možnosť je, že si vina vyberiete sami z ponuky nášho e-shopu. alebo nás skontaktujete, poviete si čo preferujete a hľadáte a niečo spoločne vyberieme.

Tiež dodávame nahé vína pre firmy pre Vaších klientov, zamestnancov ..

Zabezpečíme aj eventy svatby, oslavy alebo firemky – kvalitné prírodné vína zvýšia úroveň týchto akcii. Postaráme sa o čo bude treba – servis, sklo, zostavenie vínnej karty, degustácie s výkladom na mieru len pre Vás ..

Pre vinotéky, a ďalšie podniky a gastro ponúkame zostavenie vínnej karty, alebo doplnenie existujúcej o jedinečné iné nahé vína. S pravidelným zásobovaním ponúkame aj zaučenie personálu s možnosťou zobrať vašich barmanov na vínne festivaly alebo priamo k vinárom.

Napíšte nám!


Bednička

Pre milovníkov “nahého” vína sme pripravili projekt Bednička.

Chcem vedieť viac →


Naši vinári

Pozrite si prehľad našich vinárov.

Chcem vedieť viac →


Blog

Prečítajte si novinky o nahých vínach na našom blogu.

Chcem vedieť viac →

Back to Top